Sahabet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Sahabet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Gelişen teknoloji bizlere yeni onlarca fırsat tanıyor. Finans işlemlerinde ki en köklü ve avantajlı yöntem olan kredi kartı ise bahis sektöründe fazlasıyla rağbet görmektedir. Piyasanın yoğun ilgisi nedeniyle Sahabet kredi kartı ile para yatırma yöntemi de kısa süre önce aktif edilmiştir. Sitede daha önceleri de aktif bulunan bu yöntem maalesef ki bir süredir güncelleme nedeniyle pasif durumdaydı. Fakat şuan sitenin kendi çalışma disiplinine uygun bir firma ile anlaşarak siteye kredi kartı yatırımlarını yeniden getirdiğini görmekteyiz. Dilerseniz ilk olarak bu yöntem siz kullanıcıların açısından avantajlarına, önemine değinelim.

  • Kesinlikle maddi bir rahatlık sağladığını söyleyebiliriz. Bankamızdan almış olduğumuz bu avanslarımız sayesinde belki de paramıza beşe ona katlayarak hem borcumuzu ödeyip hem de kara geçebiliriz.
  • Güvenilirlik ise ikinci en önemli noktadır. Sahabet kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde üyelerine üst düzey bir güvenlik önlemi sunmaktadır. Örneğin tüm yatırımlarınız sanal bir oyunda ki harcamalar olarak görülmektedir. Olası hatalı işlemlerde veya gecikmelerde ise sitenin tecrübeli çalışan kadrosu hemen sizlere yardımcı olmaktadır.

Sahabet Kredi Kartı ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Sahabet kredi kartı ile para yatırma işlemlerinin tümünün otomatik olması nedeniyle tecrübe sahibi olmayan oyuncular bazı zorluklar yaşayabiliyorlar. Fakat tecrübesiz dahi olsanız asla endişe duymayınız. Çünkü ilk olarak sitenin sizlere yardımını esirgemeyen destek birimleri çok iyi çalışmakta ve her aşamada ihtiyacınız olan bilgileri iletmektedir. İkinci olarak ise sistem öyle şahane kurulmuştur ki sizleri adım adım yönlendirmektedir. Komutları okumanız ve izlemeniz yeterli olacaktır.

Sahabet kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde 3 farklı seçeneğiniz bulunmaktadır.

  1. Minipay ile kredi kartı yatırımları
  2. Sanal Pos ile kredi kartı yatırımları
  3. Anında kredi kartı

Üç yöntem için de ilk olarak oyuncu hesabınıza giriş yapmalısınız. Direk ana sayfada bulunan ‘Para Yatırma’ menüsüne tıklayarak seçenekleriniz arasında bu yöntemlerden birini seçmelisiniz. Sitenin birden fazla seçenek sunmasının nedeni yoğunluk nedeniyle gecikme ihtimallerini ortadan kaldırmak istemeleridir. Burada sizlere kart numaranız, kartı son kullanma tarihiniz ve kartın arkasında yazılı olan güvenlik kodu sorulmaktadır. Yatırım miktarınızı da girdiğiniz de ortalama 3 dakika içerisinde kartınızdan çekim yapılarak bakiye hesabınıza yansıtılacaktır.

Sahabet kredi kartı ile para yatırma işlemlerinizde bonus avantajına da hak kazanacağınızı hatırlatmak isteriz. Sitenin bonus veren bir adres olması beğeni toplamaktadır. Bu yönteme başvurarak minimum 50 TL yatırım yapabilmektesiniz. 50 TL ve üzeri her yatırımınıza da %15 yatırım bonusuna ek olarak %5 kayıp bonusu alabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir